TOPlist


Kontakty:
 Schropferova.Lea
@seznam.cz

 308-485-860

Povídkářský meil:
 Leonyda.Styron
@seznam.cz

 Lea Schröpferová - Facebook

Hlavní menu

   ›› Úvodní strana
   ›› O autorovi
   ›› Guestbook
   ›› Odkazy

Fanfiction

   ›› Anime
   ›› Fantasy
   ›› Science fiction
   ›› Na motivy seriálů

Slash + erotická zóna

   ›› Anime
   ›› Fantasy
   ›› Science fiction
   ›› Originální tvorba
   ›› Hetero povídky 18+

Originální tvorba

   ›› Vydané knihy - důležité info
   ›› Průřezy příběhů
   ›› Jednorázovky

Srazy, cony, akce

   ›› Přednášky
   ›› Srazy

Bonusy

   ›› Vzpomínková sekce Letaxu
   ›› Povídky na přání
   ›› Povídky od vás pro mne
   ›› Vaše obrázky
   ›› Teoretické okénko
   ›› Můj pohled na fanfiction
   ›› Audio povídky
   ›› Zvířecí patroni povídek


   

10.kapitola - Trochu voľnosti

vloženo: 15.03.2009   
počet zobrazení:   


   Na to, ako ľahko som sa k nim dostala, im to asi veľmi nemyslí... Ale mne to rozhodne nevadí. Uškrnula sa. Takto sa o nich dozviem, čo potrebujem. A ani nemôžem povedať, že sa nudím. S týmito myšlienkami sa v duchu zasmiala a opatrne zakrádala za známym jashinistom.

   Mali prvú zastávku po dlhšej dobe, potrebovali doplniť tekutiny a momentálne bola okolo nich taká hmla, že sa aj tak nemali ako pohnúť.
   Sami to veľmi nevadilo, bola na takéto prostredie zvyknutá. Od malička trénovala v ťažkých podmienkach. Rodina, ktorá ju vychovávala, k nej nebola nijako mierna. Bol to klan lovcov a zabijákov, ktorí sa ničoho neštítili. Ich sila, mrštnosť, postreh, odhodlanie a nebojácnosť im dokázali už stáročia zabezpečiť miesto medzi poprednými klanmi krajín.

   Mikla hlavou, aby zahnala myšlienky na rodinu a ďalej sa plížila nocou k spiacej postave. Tri kroky... Dva... Jeden... A skočila.

   Mužom trhlo, keď zacítil, že na ňom niekto sedí a na krku má priložený nôž. Otvoril oči a zavrčal: „Chystáš sa už umrieť, mrcha?!“
   Sami sa zvonivo zasmiala a rýchlo z neho zoskočila do bezpečnej vzdialenosti. „Nudím sa a ty si skvelá hračka.“
   Hidan vyskočil a rozbehol sa za ňou. Lenže v hmle sa nevyznal tak dobre ako ona, preto sa onedlho horou rozniesli naštvané výkriky členov Akatsuki.

   Po niekoľkých minútch, keď to ich šéfa prestávalo baviť počúvať, zreval na nich: „Ak s tým hneď neprestanete, Akatsuki bude mať o dvoch členov menej!!“
   Sami s Hidanom v tej sekunde zastali a z časti nahnevane, z časti smutne, si sadli, ale každý dosť ďaleko od seba.

   Čoskoro v lese závladol opäť kľud a všetci sa pripravovali na cestu. Len jedna tmavá postavička sedela na konári stromu a upierala pohľad tam, kde sedela ich nová členka. Mysľou sa jej preháňali rôzne myšlienky, ale nikto by neuhádol aké...

   Vodca Akatsuki sa zahľadel do diaľky a zdalo sa mu, že sa hmla začína rozostupovať. A naozaj. O pár minút sa postavil a vydal rozkaz na pokračovanie za Itachim.

   Emi ešte stále nedôverčivo pozerala na Tsunade, keď kráčala za ňou, podopierajúc Itachiho. Odkedy vošli do Konohy, nebola si ničím istá a preto nepoľavovala na ostražitosti ani na okamih.
   Hoci bola unavená, naučila sa nikomu neveriť. Už dávno prišla na to, že s dôverou človek ďaleko nepríde. Ľudia sú zvláštni tvorovia a keď dostanú príležitosť, využijú ju k svojmu prospechu.

   Tsunade stále premýšľala, ako to urobiť, aby Emi nič nepostrehla. Sľúbila jej vyliečiť toho Uchihu, ale čo bude potom, to je už na nej. A ona rozhodne nemieni nechať takúto korisť ujsť opäť z Konohy!

   Nad dedinou svietil mesiac, ktorého svetlo ožarovalo celú dedinu. Vonku nebolo nikoho, všetci pokojne spali netušiac, že obávaný vrah sa vrátil domov...(Obávaný vrah se vrátil do Konohy...)


   Kapitoly: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11