TOPlist


Kontakty:
 Schropferova.Lea
@seznam.cz

 308-485-860

Povídkářský meil:
 Leonyda.Styron
@seznam.cz

 Lea Schröpferová - Facebook

Hlavní menu

   ›› Úvodní strana
   ›› O autorovi
   ›› Guestbook
   ›› Odkazy

Fanfiction

   ›› Anime
   ›› Fantasy
   ›› Science fiction
   ›› Na motivy seriálů

Slash + erotická zóna

   ›› Anime
   ›› Fantasy
   ›› Science fiction
   ›› Originální tvorba
   ›› Hetero povídky 18+

Originální tvorba

   ›› Vydané knihy - důležité info
   ›› Průřezy příběhů
   ›› Jednorázovky

Srazy, cony, akce

   ›› Přednášky
   ›› Srazy

Bonusy

   ›› Vzpomínková sekce Letaxu
   ›› Povídky na přání
   ›› Povídky od vás pro mne
   ›› Vaše obrázky
   ›› Teoretické okénko
   ›› Můj pohled na fanfiction
   ›› Audio povídky
   ›› Zvířecí patroni povídek


   

10.kapitola - Vězeň nebo host?

vloženo: 20.09.2008   
počet zobrazení:   


   Rika se probouzí v nemocničním pokoji

   Pěkná patálie! Proč zrovna já musím mít takovýhle… no, štěstí se tomu asi vážně říkat nedá, pomyslela si Rika, když znovu přehodnotila svou nynější situaci. Sama v cizím světě, bez možnosti návratu… Počkat! Takhle nesmí uvažovat, to je první krok k neúspěchu!
   Zvedla se z lůžka a vyhlédla z okna. Prosluněný den, plné ulice, vítr k ní donesl sladké vůně.
   „Tak si zase lehněte! Musím zkontrolovat ty rány!“
   Nehodlala sestřičku poslechnout. „Mně nic není!“ odsekla.
   „Mějte rozum, slečno. Byla jste něčím pokousána, může to mít následky!“ domlouvala jí zdravotnice.
   „Prostě ne!“ Rika si postavila hlavu. Cítila se dobře, tak snad může odejít.
   „Nechtějte, abych musela volat Tsunade-sama!“ pohrozila jí.
   To zabralo. „Fajn, tak já udělám výjimku.“
   V tu chvíli se ze dveří ozvalo zavrčení. Pátá Hokage, brutální princezna Tsunade, stála ve dveřích. Byla skutečně nazlobená a ihned dala průchod svému vzteku tím, že seřvala sestřičku. Ta zděšeně prchla, zatímco Riku tohle zjištění doslova přibilo na místo.
   „Další cizinka!“ vyjevila se Tsunade.
   Dívka s kadeří tmavomodrých vlasů nervózně polkla. Ať Pátou naštval kdokoli, udělal to vskutku důkladně. Uposlechla bez řečí každý její rozkaz.
   „Rány nejsou hluboké, ale způsobilo je neznámé zvíře. Doporučím, aby tě tu nechali pár dní na pozorování.“ S těmi slovy opustila Ričin pokoj. Zůstala na ni nechápavě zírat.

   Lee čeká na Characterless před budovou, kde sídlí Hokage

   Děvče bylo úplně zadýchané, když konečně dorazilo na místo. Ninja v zeleném způsobně vyčkával na ulici. „No co! Já neumím tak rychle běhat!“ odsekla nevrle.
   „Jen vstup do těch dveří, pracovna Páté Hokage je až na konci chodby.“
   Měla sto chutí opáčit, že se tady vyzná možná ještě mnohem lépe než on, ale na poslední chvíli se kousla do jazyka. Nemělo by to cenu, ten kluk by se stejně nepřestal zubit. To bylo taky to jediné, co jí absolutně lezlo na nervy. Raději jen kývla hlavou a vešla do budovy.

   Tsunade seděla za stolem a přehrabovala se v papírech. Děvče zůstalo stát v dostatečné vzdálenosti od ní. Jak přesně probíhal rozvor Páté a Characterless, není dosud známo. Rock Lee by však mohl vypovědět, že dlouhou dobu bylo ticho, pak však zaslechl nazlobený hlas.
   „Tak s tím něco dělejte, ne? Od čeho jste Hokage?!“
   Vzápětí Tsunade hlasitě zařvala a pak už Lee jen stačil zahlédnout prchající dívku, která se chtěla skrýt v ulicích Konohy. Po chvíli marného hledání Pátá své snažení vzdala.

   Kabuto a Orochimaru se rvou o T.a.r.a.n.e.e

   Mladík s brýlemi se vzpamatoval z nečekaného útoku poměrně rychle. Pak si všiml, že jeho pán měl úplně ten samý nápad. Nyní na sebe poněkud nevraživě zírali, zatímco každý z nich držel černovlasou bojovnici za jednu ruku.
   „Co jste to sem zase přitáh, Orochimaru-sama? Jako bych vám to neříkal dnes a denně. Takhle si sem nataháte kdejakou havěť…“
   „Kdo je u tebe havěť, ty brejlovče nejapnej!“ odsekla T.a.r.a.n.e.e. Vážně, ty Naruto postavy jsou čím dál drzejší.

   Otevřela oči a ihned ji rozbolela hlava. Matně si vzpomínala, že se jí podařilo těm dvěma vytrhnout a v příští chvíli popadla první věc, která jí přišla pod ruku. Měla takové tušení, že to byl zrovna dvouramenný svícen. Ohmatala stěnu kolem sebe. Je tu hrozná tma. Vůbec nic nevidím a teď jsem šlápla na nějakou hroudu. Že by nějaká podzemní kobka? To jsme si teda nedomluvili!
   Nahmatala dveře. „Hej, Orochimaru! Ihned otevři, nebo si mě nepřej!“ Nic, bylo ticho. T.a.r.a.n.e.e pohltila nejistota. „Pomóc!“

   Ketsueki s vojáky z Písečné dorazila do Suny

   Dovedli ji do nádherného pokoje, dokonce sehnali i věci na převlečení. Byla nezvyklou cestou natolik vyčerpána, že si ihned lehla do postele a během několika málo vteřin tvrdě usnula.
   Ráno vstala, oblékla se a chtěla se jít podívat ven, nešla jí však stisknout klika u dveří. „Proč je zamčeno?“ Možná si to jen namlouvá, že na chodbě někdo stojí. Bohužel se nemýlila.
   „Je to pro vaše bezpečí, slečno!“ ozvala se hlídka. Na chvíli se odmlčela a pak ještě dodala: „Kazekage-sama si myslí, že to je nejlepší řešení!“
   Překvapením se posadila na své ctěné pozadí. Gaara ji tu nechal zamknout? Tomu se jen těžko věří. Už vážně nevěděla, zda je vězeň nebo host.(Characterless rozzlobila Tsunade)


   Kapitoly: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29