TOPlist


Kontakty:
 Schropferova.Lea
@seznam.cz

 308-485-860

Povídkářský meil:
 Leonyda.Styron
@seznam.cz

 Lea Schröpferová - Facebook

Hlavní menu

   ›› Úvodní strana
   ›› O autorovi
   ›› Guestbook
   ›› Odkazy

Fanfiction

   ›› Anime
   ›› Fantasy
   ›› Science fiction
   ›› Na motivy seriálů

Slash + erotická zóna

   ›› Anime
   ›› Fantasy
   ›› Science fiction
   ›› Originální tvorba
   ›› Hetero povídky 18+

Originální tvorba

   ›› Vydané knihy - důležité info
   ›› Průřezy příběhů
   ›› Jednorázovky

Srazy, cony, akce

   ›› Přednášky
   ›› Srazy

Bonusy

   ›› Vzpomínková sekce Letaxu
   ›› Povídky na přání
   ›› Povídky od vás pro mne
   ›› Vaše obrázky
   ›› Teoretické okénko
   ›› Můj pohled na fanfiction
   ›› Audio povídky
   ›› Zvířecí patroni povídek


   

8.kapitola - Procházka

vloženo: 10.02.2009   
počet zobrazení:   


   Hinata se ráno probudila s očima opuchlýma od slz. Plakala dlouho do noci, protože na ni náhle padlo všechno to špatné, co za ten krátký čas udělala, všechny její drobné hříšky. Chtěla to skončit, chtěla se vzdát, ale nedokázala k tomu sebrat odvahu.
   Sakura a Ino by jí určitě neodpustily takovou zbabělost. Růžovláska, která ze všeho nejvíc toužila po tom, aby si jí Naruto přestal všímat a blondýnka proto, že z toho měla strašnou legraci.

   V tom zašedlém pokoji, který jí přidělil vůdce klanu Hyuuga, se cítila stísněně, ale to bylo jen její momentální náladou. Sama se rozhodla změnit ze dne na den pohlaví, chování a zvyky, zavrhnout rodinu a jít si za svým snem.
   Zvedla se z postele a pomalým krokem zamířila do koupelny. Podívala se na sebe, zavrtěla hlavou a začala si oplachovat oči. Ještě dnes zajde za Kakashim senseiem a řekne mu, že odchází z Konohy a Hinata se opět vrátí na místo, kam patří. Naruto ji přece poznal, nemá cenu dál hrát tuhle komedii, která se pro všechny její herce stala spíše tragédií. Oblékla se do klučičích svršků a vyrazila na cvičiště.

   Blonďatý ninja udělal na nově příchozího uražený obličej. Kami zpozorněl. Dělo se tu něco velmi podivného. Nebo že by…? Odpověď dostal vzápětí.
   „Pěkná nevychovanost, nepřijít na dojednanou schůzku! Víš, jak teďka před ostatními vypadám? A Sasuke si zase slízne všechnu smetanu, protože on, velký pan dokonalý, splnil úkol!“
   „Naruto, kušuj!“ zakřičela opodál stojící Sakura, ačkoli i ji samozřejmě zajímalo, co Kamiho vedlo k tomu, aby nesplnil zadanou misi, pokud se tomu tedy tak dalo říkat.
   „Tak promiň, no,“ zabručel nový člen týmu 7. „Rozbolelo mě břicho, nemohl jsem se dostavit.“
   „Hm, jsi sněd něco zkaženého?“ začal se ihned zajímat Naruto.
   „Jo… nějaká špatná zelenina k obědu,“ vymlouval se Kami.
   „Hele, už mi všechno došlo!“ zakřičel náhle vítězně blonďáček. Hinata ztuhla. Čím se prozradila?
   „Je to všechno jasný, jak facka! Tatík Hyuuga tě chce prostě a jednoduše otrávit!“
   Kami se hlasitě rozesmál, Sakura se tvářila pohoršeně a Sasuke udiveně.
   „Nevím, co tu vy čtyři řešíte, ale je čas začít s tréninkem!“ vybafl na ně Kakashi, až všichni nadskočili. Nikdo si ho samozřejmě předtím nevšiml.
   „Copak straším?“ Zatvářil se ukřivděně.
   „A… vážně to chcete vědět?“ pípla Sakura a raději se rychle schovala Sasukemu za záda.
   „Hm… ne, nic mi neříkejte, to bude nejlepší,“ rozhodl Kakashi. „A teď… do bojové pozice!“

   Úmysl skončit tuhle frašku Hinatu rychle opustil, jakmile zjistila, že Naruto neodhalil, kdo se skrývá pod Kamiho kalhotami.
   Ve své rozjařenosti se usadila v klučičí bundě na louce blízko cvičiště týmu 8 a začala hrát starou a ohranou hru s okvětními lístky.
   „Má mě rád, nemá mě rád…“
   „No teda… jsem nevěděl, že budeš… ehm… až tak zvláštní.“
   V tom jízlivém mladíkovi poznala Kibu a hned si také uvědomila, co dělá. V duchu se zastyděla, ale zpět už to vrátit nešlo.
   „Takovej drsňák a ona je to ve skutečnosti nějaká upejpavá slečinka. Hej, Akamaru, kde zase lítáš?“
   Kami se postavil na nohy a čekal. Pomoc přišla nečekaně ze strany Aburame Shina. „Na tom není nic špatného. Ninja by měl být tolerantní k ostatním.“
   „Ou jé, jestlipak ty taky náhodou něco neskrýváš? Pod tou bundou toho zrovna moc vidět není,“ zachechtal se Kiba, ale vzápětí musel uhnout Shinově broučí pěsti.
   „Ty kytky byly pro matku,“ osmělila se Hinata konečně také něco říct. „Ale pak jsem si vzpomněl, že ta teď bydlí jinde, tak jsem otrhal lístky.“
   „Nesuď člověka podle chování, Kibo,“ zabručel Shino zpod bundy. „Nikdy nevíš, jestli se pod plachým zevnějškem neskrývají podivné choutky. Taky by se ti lehce mohlo stát, že by ti tady náš mladý přítel mohl vrazit kudlu do zad.“
   „Jo, pravda, obezřetnost především,“ pochopil mladý Inuzuka narážku svého týmového partnera a ihned se omluvil za své chování. „Byla to jenom legrace. Mezi námi chlapy, víš?“
   „Jo, všechno jsem pochopil,“ prohlásil Kami a pohladil Akamarua po hlavě. Nezavrčel, ani nezaštěkal. A Hinata věděla, že tohle psí zlato ji neprozradí.(Akamaru měl Hinatu vždycky rád...)


   Kapitoly: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10