TOPlist


Kontakty:
 Schropferova.Lea
@seznam.cz

 308-485-860

Povídkářský meil:
 Leonyda.Styron
@seznam.cz

 Lea Schröpferová - Facebook

Hlavní menu

   ›› Úvodní strana
   ›› O autorovi
   ›› Guestbook
   ›› Odkazy

Fanfiction

   ›› Anime
   ›› Fantasy
   ›› Science fiction
   ›› Na motivy seriálů

Slash + erotická zóna

   ›› Anime
   ›› Fantasy
   ›› Science fiction
   ›› Originální tvorba
   ›› Hetero povídky 18+

Originální tvorba

   ›› Vydané knihy - důležité info
   ›› Průřezy příběhů
   ›› Jednorázovky

Srazy, cony, akce

   ›› Přednášky
   ›› Srazy

Bonusy

   ›› Vzpomínková sekce Letaxu
   ›› Povídky na přání
   ›› Povídky od vás pro mne
   ›› Vaše obrázky
   ›› Teoretické okénko
   ›› Můj pohled na fanfiction
   ›› Audio povídky
   ›› Zvířecí patroni povídek


   

6.kapitola - Výborně!

vloženo: 24.12.2008   
počet zobrazení:   


   „Takže...,“ Kakashi si povzdechl a stáhnul čelenku ještě víc do obličeje. „Vzhledem k tomu, že vaše týmová spolupráce nepokročila ani o píď, byl jsem nucen změnit tréninkovou techniku... Zítra se na cvičišti v devět hodin setkáte s týmem Gai...“
   „Kakashi-sensei! Proč s nimi?! To neumí trénovat sami?“ ozval se nabručeně Naruto.
   Kakashi si znovu povzdychl a v duchu počítal do desíti. „Víš, Naruto, oni budou trénovat VÁS. Na svůj vlastní úkor. Ukážou vám, CO je to spolupráce...“ Pomalým a nezvykle přísným pohledem přejel po všech třech - Ino, která namáhavě oddechovala po právě skončeném tréninku, Narutovi, který se nafoukl jako balónek, a Sasukem, jenž se tvářil nevyzpytatelně.
   „Takže tímto končím náš trénink. Víte, co vás zítra čeká...“ Hatake vstal a odkráčel pryč, zahloubaný do vlastních myšlenek.
   „No, tak to mě zajímá, co tam s náma budou vyvádět...," začala nahlas přemýšlet Ino, ale spíš jen dělala, že přemýšlí, a otřela si z obličeje pot.
   Sasuke se zvedl a jedovatě k ní zabublal: „A víš, že mě to nezajímá?“ načež odešel taky.

   Plazivě se ploužil po ulicích Konohy a přemýšlel. O všem... O tom, co tu vlastně ještě dělá, když má zabít svého bratra. O tom, proč se zahazuje s těmi neschopnými budižkničemu. O spoustě věcí... A do toho všeho se mu zamotala myšlenka na to, co asi tak dělá Sakura...
   A náhoda tomu chtěla, že v tu chvíli se zrovna s růžovlasou dívkou, která uháněla na trénink a vůbec nedávala pozor, srazil.
   „Jé, promiň...,“ vyjekl v afektu a vzápětí se kousl do rtu. Já jsem se asi zbláznil!
   „Eh, to nic...,“ vyhrkla Sakura tiše a zčervenala jako rajče. Srdce jí začalo zrychleně bít a kolena se jí roztřásla. A - jako kdyby byly erupce na Slunci - Sasuke jí podal ruku a pomohl vstát.
   „Doufám... um... žeseknámužvrátíš,“ zamumlal a práskl do bot. Haruno zůstala překvapeně stát na místě jako tvrdé Y a po těle se jí rozléval podivný pocit. Už si byla jistá, že kunoichi bude. Že se svého snu nevzdá... Po chvilce už si se hvízdáním vykračovala dál.
   To snad není možný! Opravdu jsem jí tohle řekl?! No páni... asi jsem se opravdu zbláznil... Co to ksakru bylo?! Úplně jsem v tu chvíli přestal přemýšlet...

   „Výborně, Sakuro! Dnes ti to šlo skvěle!“ Asuma si z toho zapálil roztržitě cigaretu a horečně šrotoval všechny zbylé mozkové buňky, které ještě nikotin nezabil. Co se to stalo?... Chouji se přidal k Asumovi a poplácal dívku po zádech, div se Sakura nezaryla nosem do země. Ale byla na sebe pyšná. Tak pyšná, že sotva dýchala. Dnes se jí to povedlo! Sice vyhrála jen zápas s Choujim, ale přeci jenom je Shikamaru větší stratég než ona... Ale nevyřídil ji tak rychle. Aspoň, že tak!(Trénink dává Sasukemu zabrat. Vždyť on už myslí i na Sakuru :-D)


   Kapitoly: 1 2 3 4 5 6 7